Buildbase FA Trophy Third Qualifying Round – Fixtures – Saturday, October 30

AFC Totton v Dorchester Town
Ashton United v Atherton Collieries
Basford United v Leek Town
Bedfont Sports v Harlow Town
Bedford Town v Stafford Rangers
Bishop’s Stortford v Lewes
Bognor Regis Town v Waltham Abbey
Bootle v Widnes
Brentwood Town v AFC Sudbury
Bridlington Town v Marske United
Bromsgrove Sporting v Ilkeston Town
Buxton v Colne
Canvey Island v Burgess Hill Town
Carlton Town v Kidsgrove Athletic
Chasetown v Alvechurch
Chertsey Town v Worthing
Chesham United v Bracknell Town
Chipstead v Whitehawk
Cinderford Town v Thatcham Town
Corby Town v Banbury United
Corinthian-Casuals v Cheshunt
Cray Wanderers v Kings Langley
Dunston UTS v Bamber Bridge
East Thurrock United v Kingstonian
Enfield Town v Metropolitan Police
Farnborough v Bowers & Pitsea
Faversham Town v Leatherhead
Folkestone Invicta v Hendon
Frome Town v Poole Town
Gainsborough Trinity v Coalville Town
Gosport Borough v Salisbury FC
Hartley Wintney v Melksham Town
Hastings United v Felixstowe & Walton United
Hebburn Town v Warrington Town
Hednesford Town v Peterborough Sports
Herne Bay v Binfield
Heybridge Swifts v Hayes & Yeading
Hitchin Town v Leiston
Horsham v Carshalton Athletic
Hyde United v Mossley
Liversedge v Scarborough Athletic
Lowestoft Town v Yaxley
Margate v Beaconsfield Town FC
Marine v South Shields
Marlow v Westfield
Matlock Town v AFC Rushden & Diamonds
Merstham v Welwyn Garden City
Mickleover v Grantham Town
Morpeth Town v Pickering Town
Nantwich Town v Barwell
Northwood v Berkhamsted
Paulton Rovers v Larkhall Athletic
Plymouth Parkway v Merthyr Town
Potters Bar Town v Haringey Borough
Radcliffe v Frickley Athletic
Redditch United v Stourbridge
Royston Town v Stratford Town
Runcorn Linnets v FC United of Manchester
Shildon v Whitby Town
Soham Town Rangers v Nuneaton Borough
South Park v Harrow Borough
Spalding United v Tamworth
Sporting Khalsa v Rushall Olympic
St Ives Town v Needham Market
Staines Town v Brightlingsea Regent
Stalybridge Celtic v Yorkshire Amateur
Sutton Coldfield Town v Newcastle Town
Thame United v Wimborne Town
Tiverton Town v Swindon Supermarine
Uxbridge v Basildon United
Walton Casuals v Great Wakering Rovers
Weston-super-Mare v Taunton Town
Wingate & Finchley v Hornchurch
Wisbech Town v Biggleswade Town
Witham Town v Hanwell Town
Witton Albion v Lancaster City
Yate Town v Willand Rovers

Brian Jeeves

Email: [email protected]