Emirates FA Cup Preliminary Round fixtures, in full, Saturday, September 12

AFC Stoneham v Pagham
AFC Sudbury v Harborough Town
Anstey Nomads v Worksop Town
Ashford United v Whitehawk
Ashton United v Squires Gate
Aylesbury United v Long Crendon
Badshot Lea v Bracknell Town
Barking v Heybridge Swifts
Barnstaple Town v Helston Athletic
Bashley v Christchurch
Basingstoke Town v Chichester City
Bedfont Sports v Hassocks
Bemerton Heath Harlequins v Sholing
Bideford v Wells City
Biggleswade v Histon
Billingham Town v Stockton Town
Binfield v AFC Totton
Boston Town v Coalville Town
Bowers & Pitsea v Barton Rovers
Bridgwater Town v Bitton AFC
Brimscombe & Thrupp v Cinderford Town
Broadbridge Heath v Haywards Heath Town
Burgess Hill Town v Hollands and Blair
Cadbury Heath v Bristol Manor Farm
Cambridge City v Biggleswade United
Canvey Island v Ware
Carshalton Athletic v Whitstable Town
Chertsey Town v Abbey Rangers
Cleethorpes Town v AFC Mansfield
Cobham v Three Bridges
Cogenhoe United v Bury Town
Coggeshall Town v Tilbury
Colne v Prescot Cables
Congleton Town v Skelmersdale United
Consett v Ossett United
Coventry Sphinx v Coleshill Town
Cowes Sports v Hamble Club
Cray Valley Paper Mills v VCD Athletic
Cribbs v Berkhamsted
Crook Town v Marske United
Daventry Town v Bedford Town
Deal Town v Sittingbourne
Dereham Town v Whitton United
Didcot Town v Royal Wootton Bassett Town
Dunstable Town v Easington Sports
East Grinstead Town v Phoenix Sports
Egham Town v Crawley Down Gatwick
Ely City v Eynesbury Rovers
Erith & Belvedere v Alfold
Evesham United v Coventry United
Exmouth Town v Melksham Town
Fairford Town v Edgware Town
Farnborough v Lymington Town
Faversham Town v Eastbourne Town
Fawley v Tadley Calleva
FC Clacton v Hadley
FC Romania v Brentwood Town
Flackwell Heath v Cirencester Town
Frickley Athletic v Newcastle Benfield
Frome Town v Bodmin Town
Glossop North End v City of Liverpool
Grays Athletic v Witham Town
Great Wakering Rovers v Brantham Athletic
Guisborough Town v Tadcaster Albion
Hanley Town v Gresley Rovers
Hanwell Town v Spelthorne Sports
Harefield United v Leighton Town
Harlow Town v Sporting Bengal United
Harpenden Town v Aveley
Hartley Wintney v Hamworthy United
Hashtag United v Felixstowe & Walton United
Hastings United v Herne Bay
Haverhill Rovers v Wisbech Town
Hebburn Town v Pontefract Collieries
Hertford Town v Maldon & Tiptree
Holbeach United v Sheffield FC
Holmer Green v Highworth Town
Hythe Town v South Park
Ilkeston Town v Shepshed Dynamo
Kendal Town v Bishop Auckland
Kidlington v Thame United
Kidsgrove Athletic v Chasetown
Kingstonian v Horley Town
Knaresborough Town v Workington
Langney Wanderers v Harrow Borough
Leek Town v Sporting Khalsa
Leiston v Halstead Town
Leverstock Green v Burnham
Long Eaton United v Bottesford Town
Long Melford v AFC Kempston Rovers
Lutterworth Town v Loughborough Dynamo
Maltby Main v Newark
Marine v Barnoldswick Town
Market Drayton Town v Tividale
Marlow v North Leigh
Mildenhall Town v Corby Town
Moneyfields v Camberley Town
Mossley v St Helens Town
New Salamis v West Essex
Newcastle Town v Halesowen Town
Newhaven v Corinthian
Newton Abbot Spurs v Larkhall Athletic
Northwich Victoria v Charnock Richard
Northwood v Slimbridge
Oadby Town v Carlton Town
OJM Black Country v Matlock Town
Oxhey Jets v Chalfont St Peter
Penrith v West Allotment Celtic
Quorn v Barton Town
Racing Club Warwick v Bedworth United
Ramsbottom United v Irlam
Ramsgate v Chipstead
Risborough Rangers v Winslow United
Royston Town v Newmarket Town
Runcorn Linnets v Albion Sports
Runcorn Town v Brighouse Town
Saltash United v Paulton Rovers
Sawbridgeworth Town v St Margaretsbury
Sevenoaks Town v Hounslow United
Sheppey United v Uxbridge
Shepton Mallet v Willand Rovers
Sherborne Town v Clevedon Town
Shifnal Town v AFC Bridgnorth
Silsden v Bootle
Soham Town Rangers v St Neots Town
Southall v Ashford Town (Middx)
Staines Town v Guildford City
Stamford v Diss Town
Stansfeld v Little Common
Stansted v Basildon United
Steyning Town Community v Hanworth Villa
Stocksbridge Park Steels v Stalybridge Celtic
Sutton Coldfield Town v Belper Town
Sutton Common Rovers v Broadfields United
Tavistock v Mangotsfield United
Thatcham Town v AFC Dunstable
Thetford Town v Potton United
Thornaby v Sunderland RCA
Tooting & Mitcham United v Fisher
Tunbridge Wells v Beckenham Town
Waltham Abbey v Woodford Town
Walthamstow v Cockfosters
Wantage Town v Windsor
Warrington Rylands v Clitheroe
Welwyn Garden City v Saffron Walden Town
West Auckland Town v Ashington A.F.C.
West Bridgford v Lincoln United
Westfield v Frimley Green
Westfields v Whitchurch Alport
Westside v Chatham Town
Whitley Bay v Dunston UTS
Whyteleafe v Peacehaven and Telscombe
Widnes v Longridge Town
Wimborne Town v AFC Portchester
Winchester City v Corsham Town
Worcester City v Walsall Wood
Wroxham v Gorleston
Wythenshawe Amateurs v Trafford
Yaxley v Stowmarket Town

Advertisement

Brian Jeeves

Email: [email protected]