FA Trophy Fixtures – First Round Qualifying

FA Trophy Fixtures – First Round Qualifying

Friday/Saturday/Sunday, September 8/9/10

(Kick-off 3pm unless stated)

Friday, September 8

Bowers & Pitsea v Gorleston (7.45pm)

Uxbridge v Sevenoaks Town (8.00pm)

Saturday, September 9

AFC Dunstable P-P East Thurrock United

Anstey Nomads v Corby Town

Avro v Winterton Rangers

Aylesbury United v Bedford Town

Beckenham Town v Three Bridges

Bedworth United v Leek Town

Belper Town v Newcastle Town

Biggleswade v Stowmarket Town

Biggleswade Town v Bury Town

Bishop’s Cleeve v Paulton Rovers

Bootle v Consett

Brighouse Town v Hebburn Town

Broadbridge Heath v Cray Valley Paper Mills

Burgess Hill Town v Hythe Town

Chasetown v Shepshed Dynamo

Chipstead v Lancing

Coleshill Town v Carlton Town

Corinthian-Casuals v Hartley Wintney

Cribbs v Bideford

Dunston UTS v Ashington A.F.C.

East Grinstead Town v Sheppey United

Evesham United v Bashley

Exmouth Town v Wimborne Town

Felixstowe & Walton United v Brentwood Town

Frome Town v Cirencester Town

Gresley Rovers v Kidsgrove Athletic

Hadley v Ware

Hamworthy United v Melksham Town

Hanley Town v Cleethorpes Town

Hanworth Villa v Chertsey Town

Harborough Town v Lye Town

Hednesford Town v Walsall Wood

Herne Bay v Leatherhead

Hertford Town v Grays Athletic

Heybridge Swifts v Barton Rovers

Horndean v Ascot United

Kidlington v North Leigh

Kings Langley v Cambridge City

Larkhall Athletic v Willand Rovers

Leighton Town v AFC Kempston Rovers

Liversedge v Nantwich Town

Loughborough Dynamo v AFC Rushden & Diamonds

Lowestoft Town v New Salamis

Malvern Town v Mousehole AFC

Merstham v Sutton Common Rovers

Mossley v Vauxhall Motors

Newton Aycliffe v Stocksbridge Park Steels

North Ferriby FC v Ossett United

Phoenix Sports v Metropolitan Police

Prescot Cables v Bridlington Town

Quorn v Coventry Sphinx

Ramsgate v Northwood

Raynes Park Vale v Marlow

Redbridge v Stotfold

Rugby Town v Grantham Town

Runcorn Linnets v Witton Albion

Sheffield FC v Spalding United

Sittingbourne v Ashford Town (Middx)

South Park v Erith & Belvedere

Southall v Chichester City

Sporting Khalsa v Grimsby Borough

Stockton Town v Pontefract Collieries

Sutton Coldfield Town v Boldmere St. Michaels

Thame United v Badshot Lea

Thatcham Town v Bristol Manor Farm

Trafford v Stalybridge Celtic

Waltham Abbey v Ipswich Wanderers

Welwyn Garden City v Basildon United

Westbury United v Bemerton Heath Harlequins

Westfield v Littlehampton Town

Widnes v Clitheroe

Witham Town v Maldon & Tiptree

Wroxham v Brightlingsea Regent

Yate Town v Tavistock

Sunday, September 10

Enfield v Walthamstow (1.00pm)

Ashford United v Binfield

City of Liverpool v 1874 Northwich 

Advertisement